Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Evet uygundur. Hatta erkek danışanlarımız arasında en çok tercih edilen bölgelerden biri sırt bölgesidir ve kesin sonuçlar elde edebilmekteyiz.

Merhaba, merkezimizde kullanılan epilasyon cihazları orijinal buz lazer epilasyon cihazlarıdır. Bu cihazlar sadece kıl köküne etki edecek atışlar yapar ve kendinden soğutma özelliği ile hiçbir acı hissetmeden tüylerden kurtulmanızı sağlar.

Lazer epilasyon uygulaması yapacağımız konuklarımızın dikkat etmesi gereken hususlar; kıl köklerine kökten bir müdahalede bulunmayı en az bir ay önceden bırakmak, sivilce tedavisinde kullanılan ilaçları son altı ay içinde kullanmamış olmak, uzun süre güneşte kalmaktan kaçınmaktır

Erkekler istedikler her bölgeye lazer uygulaması yaptırabilir. Merkezimizde göğüs, sırt, kol, el üzeri, omuzlar, göbek bölgesi gibi her bölgeye uygulama yapılmaktadır.  

Evet, buz lazer epilasyon uygulamaları istenmeyen tüylerin köküne müdahale ettiği için bir daha çıkmamasını sağlar. 

Acı eşiği herkeste farklıdır. Kimi insanların canı en ufak şeyde yanarken kimileri daha dayanıklıdır. Bu yüzden kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Ancak kadınlardan daha çok acıyor gibi bir durum söz konusu değildir. Zaten merkezimizde kullanılan buz lazer epilasyon cihazları acıyı en az seviyeye, neredeyse yok denilecek kadar aza indirger.

Buz lazer epilasyon 4 mevsim boyunca uygulanabilir. Yaz veya kış olarak mevsim ayırmanıza gerek yok sadece uygulamadan sonra uzun süreli güneş altında kalmamak faydanıza olacaktır.

Toplam 1 sayfa icerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.