Hakkımızda

Eskişehir erkek lazer epilasyon merkezi Smokin Lazer, her zaman bakımlı görünmek isteyen erkeklere tamamen lazer epilasyon için düzenlenmiş erkeklere özel merkezimizde hizmet vermektedir. Özellikle son yıllarda yükselen bakımlı erkek modası ile istenmeyen tüyler sadece kadınlar için değil erkekler için de problem olmaya başlamıştır. Özellikle yaz aylarında hem görsel olarak rahatsız eden bu tüyler aynı zamanda aşırı terlemeye sebep olarak da rahatsız edici bir duruma dönüşmektedir. Smokin Lazer, bu durumu yaşayıp çözüm arayan erkeklere tamamen onlara özel bir çözüm merkezi sunmuştur.

 

Smokin Lazer, erkek lazer epilasyon işlemi için özel olarak düzenlenmiş merkezinde sadece erkeklerin hizmet alabilmesi sağlanmaktadır.  her cilt rengine her kıl köküne uygulanabilen son teknoloji lazer epilasyon cihazlarımız, istenmeyen tüylerde % 100 sonuç vermektedir.  Merkezimizde çalışan personellerimiz cihazların kullanımı ve uygulaması üzerine eğitimler almış tamamen profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

 

Erkeklerin rahatsız olduğu sırt, göğüs, bacak gibi bölgelerdeki tüylerden ağrısız bir şekilde kurtulmanızı sağlayan cihazlarımız hızlı ve acısız bir teknolojiye sahiptir. İleri soğutma gücüne sahip olan cihazlarımız konforlu bir şekilde uygulama alabilmenizi sağlamaktadır.

 

Smokin Lazer İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye Mah. Yalçın Kılıçoğlu Plaza İsmet İnönü 1 Cd. No:13 Daire:49 Kat: 5 Tepebaşı/Eskişehir