Buz Lazer

Buz lazer epilasyon, epilasyon yöntemleri arasında en son teknolojiyi içeren, en acısız yöntemdir. İlk başlarda kadınların istenmeyen tüylerinden kaçış yöntemi olarak ilk sıralara yükselen buz lazer epilasyon zamanla erkeler tarafından da tercih edilen bir yöntem olmuştur. Ağrısız, acısız bir şekilde kıl köklerine yapılan müdahale ile ömür boyu rahatlık sağlayan buz lazer, hızlı bir şekilde de sonuç vermektedir.

 

Eskişehir erkek buz lazer merkezi olarak Eskişehirlilere hizmet veren Smokin Lazer, etkisi klinik testler sonucunda ispatlanmış, teknolojinin son imkanlarını bir araya toplayan cihazlar kullanmaktadır. Sırt, göbek, göğüs, bacak, kol gibi erkek bedenin her bölgesine uygulanabilen buz lazer epilasyon, hızlı bir şekilde sonuca ulaştırır. Merkezimiz, deneme atışı seçeneğiyle kararsız müşterilerimize işlemin ne kadar kolay olduğunu deneyerek anlamalarını sağlamaktadır.

 

Kadınlara göre daha dirençli kıl köklerine sahip olan erkeklerde de en iyi sonucu veren buz lazer epilasyon cihazlarımız, kalın kıl köklerine etki edecek dalga boyunda atış yapar. Smokin Lazer, Eskişehir’de buz lazer epilasyon salonu olarak sadece erkeklere özel hizmet veren sınırlı sayıda yerden biridir. Konforun ve şıklığın bir arada sunulduğu merkezimizde her zaman maksimum fayda, en etkili çözüm için çalışmalar yapılmaktadır.

 

Smokin Lazer İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye Mah. Yalçın Kılıçoğlu Plaza İsmet İnönü 1 Cd. No:13 Daire:49 Kat: 5 Tepebaşı/Eskişehir